TUR SP. J. STEPANIAK

Sprzedaż: Zamknięte Serwis: Zamknięte

Godziny otwarcia

Sprzedaż

Poniedziałek: 10:00-18:00
Wtorek: 10:00-18:00
Środa: 10:00-18:00
Czwartek: 10:00-18:00
Piątek: 10:00-18:00
Sobota: 08:00-14:00
Niedziela: Zamknięte

Serwis

Poniedziałek: 08:00-16:00
Wtorek: 08:00-16:00
Środa: 08:00-16:00
Czwartek: 08:00-16:00
Piątek: 08:00-16:00
Sobota: 08:00-13:00
Niedziela: Zamknięte

Kontakt

Zobacz mapę
KREDYT RATALNY

Elastyczne podejście FCA-Group Bank sprawia, że w ramach wielu promocji finansowych możesz sam zdecydować o wysokości wpłaty własnej, którą wnosisz na początku finansowania oraz długości kredytu, na który zdecydujesz się rozłożyć brakującą kwotę. Produkty Banku są szyte na miarę Twoich potrzeb – dodatkowo w ramach jednej raty kredytu możesz finansować ubezpieczenie komunikacyjne (oferowane przez Leasys Polska lub FCA-Group Bank Polska), ubezpieczenie spłaty kredytu i GAP, wyposażenie dodatkowe, usługi MOPAR.

KREDYT BALONOWY

W ramach wielu produktów finansowych wspierających sprzedaż samochodów dostępnych w salonach sieci sprzedaży FCA Poland Sp. z o.o. FCA-Group Bank Polska S.A. oferuje również kredyty z ratą balonową. To Ty decydujesz, czy spłacasz kredyt w miesięcznych ratach z ratą balonową na końcu finansowania, czy wolisz kredyt z płatnościami rocznymi! Elastyczna oferta finansowa Banku sprawia, że z pewnością znajdziesz produkt finansowy dostosowany do Twoich potrzeb i wyjedziesz z Salonu swoim wymarzonym samochodem.

LEASING

Niezależnie od tego, czy prowadzisz dużą firmę, czy jesteś jednoosobową działalnością gospodarczą w ramach umowy leasingowej możesz korzystać ze swojego Fiata bez przenoszenia na siebie praw własności. W ramach wielu produktów leasingowych oferowanych przez Leasys Polska sam decydujesz o wysokości pierwszego czynszu leasingowego oraz długości leasingu, na który zdecydujesz się rozłożyć brakującą kwotę. Dodatkowo w ramach jednej raty leasingu możesz finansować ubezpieczenia (komunikacyjne oferowane przez Leasys Polska, spłaty leasingu i GAP), wyposażenie dodatkowe, usługi MOPAR.

LEASING Z WYSOKIM WYKUPEM
W ramach oferty leasingowej Leasys Polska Sp. z o.o. oferuje leasing z wysokim wykupem gwarantującym bardzo niski miesięczny koszt leasingu. Odkup samochodu po okresie leasingu gwarantowany jest przez wybranych dealerów FCA Poland Sp. z o.o. lub przez Leasys Polska Sp z o.o. - w zależności od promocji.
USŁUGI DODATKOWE

W ramach oferty finansowej FCA-Group Bank i Leasys Polska oferują możliwość finansowania w ramach jednej raty kredytu/leasingu szereg ubezpieczeń i usług dodatkowych m.in.:

-Ubezpieczenie spłaty kredytu/leasingu

-Ubezpieczenie komunikacyjne (oferowane przez Leasys Polska lub FCA-Group Bank Polska)

-Ubezpieczenie GAP

-Usługi MOPAR

-Dodatkowego wyposażenia samochodu